novinky‎ > ‎

Rock+ 2012: předplatné

přidáno: 9. 1. 2012 14:39, autor: Jaromír Merhaut   [ aktualizováno 9. 1. 2012 14:41 ]
Zdravíme československé rockery, a posíláme avízo na nový ročník hudebního magazínu (e-zinu) Rock+ 2012. 250 stran čtení a koukání o muzice už ale nebude zadarmo, jako doposud. Důvody a plány do budoucna najdete v editorialu (mj. na titulní straně webu).

Zdarma zůstává ke stažení náhledová promo verze e-zinu ve formátu pdf. Uvidíte vše, jen s omezenou čitelnosti částí některých stránek. Toto řešení považujeme za přijatelný kompromis. Zájemce si udělá přesný obrázek o obsahu čísla ještě předtím, než se bude rozhodovat, zda koupit, nekoupit. Velikost pdf souboru je u promo verze cca. 10MB, aktuální Rock+ 1/2012 je ke stažení zdarma je zde.

Placený Rock+ bude rozesílán ve formátu pdf, v plné tiskové kvalitě, s funkčními hypertextovými odkazy. Tomu odpovídá velikost pdf souboru cca. 100MB.

Kusová cena za jedno číslo Rock+  je 49,-Kč.

Zvýhodněná cena za šest čísel Rock+ je 239,-Kč.

Nejsme plátci DPH.

Bonusy pro všechny předplatitele budeme zavádět postupně.

Objednávky posílejte mailem na adresu merhaut@volny.cz. Uveďte svůj zvolený variabilní symbol (stejný pak použijte při platbě) a co objednáváte (1 číslo – uveďte které, 6 čísel – uveďte od kterého). Objednávku potvrdíme a magazín zašleme přes uschovna.cz obratem, platbu provedete následně ve lhůtě do týdne.

Údaje k platbě. Fio banka, číslo účtu 2300207803 kód banky 2010, při platbě ze Slovenska je kód banky 8330, cena 2 EUR, předplatné 10 EUR a platbu zadáváte jako vnitrostátní převod. Detailní informace k platbám jsou na www.fio.cz v menu platební styk (ČR, ČR-SR).

Rock+ lze komfortně číst i bez nutnosti stahování do počítače, odkudkoliv online na www.muzikus.cz. Detaily a podmínky tamtéž.

Děkujeme předem za zájem a podporu.

Přejeme jménem autorů příjemné počteníčko k muzice.

Rocku zdar!


Jaromír Merhaut

Petr Nožička

vydavatelé Rock+

Comments